Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Zawodowych im. S. Konarskiego

Dzień Edukacji Narodowej 2022

Utworzono dnia 16.10.2022, 21:33

Dzień Edukacji Narodowej.

W dniu 12 października po raz kolejny hucznie obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Uroczystość poprowadzili uczniowie : Kinga Niewiadomska, Natalia Maj i Jakub Jaskot .
Samorząd Uczniowski pamiętał o zaproszeniu emerytowanych nauczycieli naszej Szkoły, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.
W części oficjalnej głos zabrała Pani Anita Wrona, dyrektor naszej szkoły, która wręczyła kilkunastu nauczycielom nagrody dyrektora za pracę w roku szkolnym 2021/2022.
Ważnym elementem uroczystości było ślubowanie klas pierwszych. Przedstawiciele klas złożyli słowa przysięgi odczytanej przez Pana wicedyrektora Lecha Borkowskiego i uroczyście wstąpili do grona społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim.
Nie zabrakło również części artystycznej. Uczniowie przygotowali specjalne życzenia i podziękowania oraz humorystyczny filmik "z życia szkoły", który doceniony został przez publiczność gromkim śmiechem. Część artystyczną uświetniły piosenki wykonane przez chórek oraz uczennice klasy I z Ukrainy, które pięknie zaśpiewały w swoim ojczystym języku.

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: