Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół Zawodowych im. S. Konarskiego

Konkurs informatyczny

„Bezpieczny Internet”

Komisja konkursowa w składzie: Bożena Zielińska, Marcin Jarski pragnie serdecznie podziękować młodzieży za udział w konkursie informatycznym z okazji Ogólnopolskiej Akcji Dnia Bezpiecznego Internetu, który odbył się w dniach 21-25 marca 2022 roku.

Konkurs miał formę testu i składał się z 32 pytań zamkniętych.

W konkursie uczestniczyło 21 uczniów klas pierwszych Szkoły Branżowej I Stopnia i Technikum.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Oto zwycięzcy naszego konkursu:

I miejsce zajął Sebastian Śmich z klasy Ia -25pkt, czas 9 min 23 s

II miejsce Patrycja Wojtalik z klasy ITFO - 25 pkt, czas 15min 44 s

III miejsce Martyna Gierczak z klasy ITFO - 26 pkt, czas 29 min 38 s.

Serdecznie gratulujemy uzyskania najlepszych wyników spośród uczniów klas pierwszych Technikum i Szkoły Branżowej I Stopnia. Wymienieni uczniowie otrzymują oceny celujące z przedmiotu informatyka. Nagrody rzeczowe zwycięzcom zostaną wręczone w późniejszym terminie.

Gratulujemy i dziękujemy za udział.

Komisja konkursowa:

Bożena Zielińska

Marcin Jarski

Konkurs matematyczny

„ Matematyka – to jakiś Kosmos”

Z okazji Dnia Matematyki  w dniu 1 kwietnia 2022 został zorganizowany szkolny konkurs matematyczny.

W rywalizacji uczestniczyły drużyny uczniów klas pierwszych Technikum i Szkoły Branżowej I stopnia. Najlepsza drużyna została nagrodzona drobnym upominkiem.

Nauczyciele współorganizujący: E. Sanecka, B. Zielińska i M. Jarski.

Stroiki Wielkanocne 2023

Utworzono dnia 06.04.2023, 19:29

Stroiki wielkanocne wykonane przez uczniów naszej szkoły

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny: