Informacje o projekcie

Dokumenty do pobrania

Formularz zgłoszeniowy- wzór

Oświadczenie uczestnika projektu

Papier oznakowany

 

Promocja projektu

Działania w projekcie

Upwszechnianie i wdrażanie

 

Przydatne linki

Strona startowa

 
Powiadom znajomego
 
 
Uczestniczymy w projekcie "Mobilny nauczyciel- europejska jakość w szkole"
 
 
24 czerwca 2018 r. uczestnicy projektu "Mobilny nauczyciel - europejska jakość w szkole" finansowanego przez POWER SE, wraz z nauczycielami i grupą uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. S.Konarskiego w Opolu Lubelskim wzięli udział w obchodach 600. lecia Opola Lubelskiego. Przedstawiciele grupy projektowej i nauczyciele ZSZ uczestniczyli w uroczystym polonezie oraz korowodzie, które miały miejsce na ulicach miasta. Zdjęcia z tego wydarzenia posłużą jako materiał do prezentacji multimedialnej, którą przedstawimy w organizacjach przyjmujących podczas naszych zagranicznych mobilności.
Kliknij... Kliknij... Kliknij...
Kliknij... Kliknij... Kliknij...
Kliknij... Kliknij... Kliknij...


Uczestniczki projektu "Mobilny nauczyciel- europejska jakość w szkole" dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego,Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) wzięły udział II edycji testu znajomości języka i kultury krajów anglojęzycznych Angielskie Opole Lubelskie. Nauczyciele sprawdzili swoje kompetencje językowo - kulturowe razem ze swoimi uczniami z ZSZ im.S.Konarskiego w Opolu Lubelskim. Udział w Teście był niezapomnianą przygodą i źródłem motywacji do rozwoju zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów. Zobacz informację z podsumowania projektu Kliknij i zobacz informację z podsumowania projektu    Zobacz strony Jolly Jelly Szkoła Języków Obcych w Opolu Lubelskim na Facebooku Kliknij i zobacz strony Jolly Jelly Szkoła Języków Obcych w Opolu Lubelskim na Facebooku

Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij


 
Nasz projekt prezentowaliśmy na  IX Targach Edukacyjnych powiatu opolskiego Kliknij i zobacz więcej o IX Targach Edukacyjnych
Kliknij... Kliknij... Kliknij...


 
W ramach projektu "Mobilny nauczyciel - europejska jakość w szkole" finansowanego przez POWER SE przygotowaliśmy ulotkę w wersji angielskiej, prezentującą naszą placówkę. Nauczyciele wyjeżdżający na mobilności będą promować Zespół Szkół wśród międzynarodowej społeczności uczestników szkoleń.
Kliknij... Kliknij...

Pobierz ulotkę w formacie PDF   strona 1  strona 2
Projekt jest promowany podczas naszych zagranicznych mobilności w Irlandii i we Włoszech. Nauczyciele prezentują ofertę edukacyjną naszej placówki, nawiązują nowe kontakty, poznają zasady funkcjonowania systemów edukacyjnych w Europie, rozwijają wiedzę nt. europejskich systemów finansowania projektów edukacyjnych.
 
Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij

Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij

Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij
Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij
Kursy Classroom Management Solutions for the Teachers i Satisfying School Experience zakończone a certyfikaty otrzymane. Wracamy do domu i pracy z nowymi doświadczeniami i wspomnieniami. Spotkaliśmy entuzjastycznych nauczycieli, chętnych do nauki i dzielenia się wiedzą i swoimi doświadczeniami. Susan i Lucy to wspaniałe nauczycielki, które zarażają wszystkich swoją pasją. Na zajęciach miałyśmy okazję przetestować w praktyce ćwiczenia i działania, które wesprą uczniów w budowaniu poczucia własnej wartości, zwiększą zaangażowanie uczniów i ich kreatywność oraz zapewnią bardziej harmonijne relacje pomiędzy nauczycielami, uczniami i ich rodzicami.
 
Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij
Kliknij i zamknij Kliknij i zamknij
 
 
 
Strona wyświetlona  razy
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim