Zobacz ujęcie w latach pracy
Powrót do poprzedniej strony

Strona startowa

 

Znalazłeś błąd? Kliknij...

Brak Twojego nazwiska? Kliknij...

 
 
Lista nauczycieli uczących w latach minionych w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego. Ujęcie alfabetyczne
 

  Nazwisko i imię nauczyciela Nauczane przedmioty Rok rozpoczęcia pracy Rok zakończenia pracy
      w Zespole Szkół Zawodowych
  Babska Agnieszka - nauczyciel języka niemieckiego 1994 1995
  Banach Alfreda - nauczyciel historii 1974 1986
  Bańczerowska Barbara - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 2005 2006
  Bidziński Eugeniusz - nauczyciel wychowania fizycznego 1968 1985
  Biełuszko Stanisława - nauczyciel geografii 1961 1962
  Bera Iwona - nauczyciel wychowania fizycznego 1989 1991
  Ciastek Józef - nauczyciel fizyki 1978 1980
  Cieplak Katarzyna - nauczyciel przedm. gastronomicznych 1980  
  Cyrkler Barbara - nauczyciel mikrobiologii 1995 2000
  Cyrkler Sławomir - nauczyciel wychowania fizycznego 1994 1995
  Czapla Alina - nauczyciel matematyki 1961 1967
  Czechowski Andrzej - nauczyciel przed. samochodowych 1980 1987
  Czechowska Marta - nauczyciel- bibliotekarz 1980 1987
  Dajek Maria - nauczyciel języka polskiego 1965 1970
  Deczkowski Bonifacy - nauczyciel księgowości 1963 1965
  Denek Jan - nauczyciel technologii 1976 1979
  Dziełak Tadeusz - nauczyciel przys. obronnego 1992 1996
  Długosz Władysław - nauczyciel geografii 1962 1972
  Fac Waldemar - katecheta 1993 1996
  Fiuk Stanisław - nauczyciel towaroznawstwa 1963 1965
  Gaik Lidia - nauczyciel bibliotekarz 1987 1998
  Gałkowska Danuta - nauczyciel języka rosyjskiego 1992 1992
  Ginter Zenon - nauczyciel materiałoznawstwa 1970 1972
  Gładkowski Marek - katecheta 1998  
  Goliszek Cezary - nauczyciel przedm. piekarskich 1986 1989
  Goliszek Lidia - nauczyciel geografii 1998  
  Hałas Anna - nauczyciel przedm. gastronomicznych 1998  
  Hensetska Oksana - nauczyciel języka angielskiego 2000  
  Hulewicz Artur - nauczyciel fizyki   2013
  Iskra Henryk - nauczyciel technologii 1972 1974
  Jackowski Zbigniew - nauczyciel informatyki 1997  
  Jargiłło Zbigniew - katecheta 1996 1998
  Jastrzębski Zygmunt - nauczyciel technologii 1972 1878
  Kalinowski Józef - nauczyciel wopis 1961 1964
  Kalinowska Kamila - nauczyciel higieny zawodowej 1961 1963
  Kamiński Henryk - nauczyciel fizyki 1963 1964
  Kępska Barbara - nauczyciel wopis 1965 1966
  Kiciak Grzegorz - katecheta 1996 1998
  Kieres Andrzej - nauczyciel historii, PO,   2013
  Kieres Irena - nauczyciel języka francuskiego 2005 2010
  Kłyszewski Adam - nauczyciel historii 1986 1989
  Kobiałka Paweł - nauczyciel języka niemieckiego 1996 1998
  Konstanciuk Tomasz - katecheta 1999  
  Kowalska Elżbieta - nauczyciel fizyki 1986  
  Kowalski Jan - nauczyciel języka polskiego 1965 1966
  Kosiorek Alina - nauczyciel towaroznawstwa 1961 1962
  Król Maria - nauczyciel wychowania fizycznego 1965 1967
  Kuzioła - Gazda Bożena - nauczyciel języka rosyjskiego 1992  
  Kwiatkowska Franciszka - nauczyciel arytmetyki gosp. 1961 1963
  Lejwoda Henryk - nauczyciel technologii 1973 1974
  Lipiński Wojciech - nauczyciel przed. samochodowych 1996  
  Łopacki Dariusz - nauczyciel informatyki 1998 1999
  Łuszczuk Jan - nauczyciel fizyki 1964 1965
  Maciąg Matylda - nauczyciel przedmiotów zawodowych, matematyki 2005 2013
  Madeja Róża - nauczyciel języka rosyjskiego 1965 1967
  Mazur Wojciech - nauczyciel technologii 1975 1976
  Mącik Krystyna - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 1979  
  Mącik Leonard - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych   2012
  Mianowany Tomasz - nauczyciel języka angielskiego 2008 2014
  Mirosław Zdzisław - nauczyciel org. i techniki handlu 1961 1964
  Mochniej Teresa - nauczyciel chemii 2005 2006
  Morek Wieńczysław - nauczyciel fizyki 1970 1978
  Nikolski Leon - nauczyciel języka polskiego 1962 1964
  Nowakowski Andrzej - nauczyciel po 1980 1992
  Obszyńska Małgorzata - nauczyciel fizyki 2009 2010
  Pastwa Justyna - nauczyciel fizyki 2008 2009
  Piech Barbara - nauczyciel towaroznawstwa 1971 1972
  Pichner Barbara - nauczyciel rysunku zawodowego 1963 1968
  Pilip Ryszard - nauczyciel technologii 1974 1977
  Piłat Danuta - nauczyciel języka rosyjskiego 1963 1965
  Piłat Halina - nauczyciel przedm. gastronomicznych 1994 1998
  Plewik Alina - nauczyciel wychowania fizycznego 1961 1967
  Podgórska Marianna - nauczyciel języka polskiego 1994 1995
  Pomorska Anna - nauczyciel- bibliotekarz 1982 1983
  Przychodzeń Kazimiera - nauczyciel matematyki 1967  
  Ptak Joanna - pedagog szkolny 1996 1997
  Rak Eugeniusz - nauczyciel języka polskiego; historii 1996 2006
  Rak Teresa - nauczyciel historii; wiedzy o społeczeństwie 1983 2006
  Rakowska Anna - nauczyciel języka rosyjskiego 1961 1962
  Religa Krzysztof - nauczyciel przedmiotów ogrodniczych 2005 2010
  Rusek Jadwiga - nauczyciel- wychowawca, kierownik internatu 2005 2012
  Ryczek Beata - nauczyciel- wychowawca w internacie 2005 2013
  Sadura Izabela - nauczyciel języka niemieckiego 1997 1999
  Saja Halina - nauczyciel języka rosyjskiego 1962 1964
  Saran Maria - nauczyciel matematyki 1965 1970
  Sałaga Leszek - katecheta   2013
  Skorek Łukasz - nauczyciel przedmiotów zawodowych, PO 2007 2014
  Słotwiński Witold - nauczyciel chemii 2005 2010
  Socha Marian - nauczyciel wychowania fizycznego 1982 1987
  Sokół Waldemar - katecheta   2013
  Solis Anna - nauczyciel języka polskiego 2005 2006
  Solis Katarzyna - nauczyciel przedmiotów gastronomicznych 2000  
  Solis Krystyna - nauczyciel muzyki 1997  
  Socha Andrzej - nauczyciel wychowania fizycznego 1982 1987
  Sochalska Elżbieta - nauczyciel przedmiotów zawodowych 2005 2010
  Sowińska Maria - nauczyciel języka rosyjskiego 1963 1965
  Surma Aleksander - nauczyciel matematyki; fizyki 1980 1986
  Starek Stefania - nauczyciel języka polskiego 1964 1965
  Stelmaszczuk Henryk - nauczycie maszynoznawstwa 1975 1977
  Stępień Janusz - nauczyciel wychowania fizycznego 1990 1991
  Szafran Zdzisław - nauczyciel elektrotechniki 1973 1975
  Szczepański Mirosław - nauczyciel wychowania fizycznego 1987 1989
  Szumiło Zbigniew - katecheta 1993 1998
  Śledzik Zofia - nauczyciel języka rosyjskiego 1968 1992
  Wasiak Maria - nauczyciel języka polskiego 1961 1962
  Woźniak Jarosław - nauczyciel historii 1999  
  Wróbel Tadeusz - nauczyciel muzyki 1972 1974
  Wójcinowicz Roman - nauczyciel wychowania fizycznego 1993 1994
  Zarzycka Zofia - nauczyciel języka polskiego 1970  
  Zdybel Henryk - katecheta 1996 1998
  Żebrowski Stanisław - nauczyciel maszynoznawstwa 1975 1976
 
 
Strona wyświetlona 52828 razy
 
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim