Powrót do poprzedniej strony

Strona startowa

 

 
 
 
 
Powiadom znajomego
 
 
 
 
26 kwietnia 2019: Pożegnanie abiturientów
 
26 kwietnia 2019 r. pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów, których myślą przewodnią były słowa - "Każde pokolenie ma swój czas".
 
W wydarzeniu tym wzięli udział: Pan Dariusz Piotrowski - Starosta Powiatu Opolskiego, Przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców - Pani Monika Stachyra, rodzice, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne oraz uczniowie naszej szkoły. Podczas uroczystości uczennice z najwyższą średnią ocen: Oliwia Purcha z kl. IV Technikum Hotelarskiego i Joanna Gołofit z kl. IV Technikum Usług Fryzjerskich odebrały z rąk Pana Dariusza Piotrowskiego nagrody Starosty Powiatu Opolskiego.
 
Mamy nadzieję, że atmosfera radości i serdeczności nieco złagodziła przedegzaminacyjny stres i że już za kilka dni wszyscy absolwenci bez problemu poradzą sobie z jednym z ważniejszych wyzwań życiowych.
 
Pani dyrektor Anita Wrona wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i zaangażowanym w działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.
 
Podniosły charakter uroczystości nadał ceremoniał szkolny - wprowadzenie pocztu sztandarowego, odśpiewanie hymnu Rzeczypospolitej Polskiej, przekazanie sztandaru szkoły przez przedstawicieli absolwentów uczniom klas trzecich, ślubowanie absolwentów, odśpiewanie hymnu szkoły.
 
Uroczystość przygotowali uczniowie klasy trzeciej Technikum: Natalia Szałas, Aleksandra Orzeł, Jan Wołoszyn, Karolina Maziarczyk, Daria Krupa, Małgorzata Wilczyńska, Jan Szmidt, Karolina Borowiec. Poczet sztandarowy reprezentowały uczniowie klas trzecich: Joanna Banach, Dominika Rodzinek, Rafał Kempiński, klas czwartych: Karolina Wilczyńska, Ilona Kiszka, Grzegorz Stola.

Z nieukrywaną przyjemnością i satysfakcją informujemy, że bardzo wielu naszych uczniów ukończyło szkolną edukację z wyróżnieniem. Są to:   Kliknij, aby zobaczyć listę nagrodzonych...

Magdalena Bardzel
uczennica klasy IV TG
za zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Michał Bujnowski
uczeń klasy IV TG
za zaangażowanie w życie klasy i szkoły oraz pracę w zespole instrumentalno- muzycznym
Angelika Chmiel
uczennica klasy IV TG
za zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Paulina Krawczyk
uczennica klasy IV TG
za zaangażowanie w życie klasy i szkoły 
Anna Ropak
uczennica klasy IV TG
za zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Bartosz Rejn
uczeń klasy IV TG
za zaangażowanie w życie klasy i szkoły 
Gabriela Stępień
uczennica klasy IV TG
za dobre wyniki w nauce oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Ilona Kiszka
uczennica klasy IV TG
za dobre wyniki w nauce oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły 
Joanna Gołofit
uczennica klasy IV TF
za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły za aktywną działalność w grupie artystycznej Art. Colle( ja) ge 
Ani Ghazaryan 
uczennica klasy IV Tf
za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Kinga Ogonek
uczennica klasy IV TF
za wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły za aktywną działalność w grupie artystycznej Art. Colle( ja) ge 
Karolina Wilczyńska
uczennica klasy IV TF
za dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Karolina Pikuła
uczennica klasy IV TF
za wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły za aktywną działalność w grupie artystycznej Art. Colle( ja) ge 
Eleonora Aleksyeyenko
uczennica klasy IV TH
za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Andżelika Czopek
uczennica klasy IV Th
za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie 
Yulia Davydenko
uczennica klasy IV TH
za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie 
Gabriela Jarosławska
uczennica klasy IV TH
za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Viktoria Kyforenko
uczennica klasy IV TH
za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie 
Viktoria Kyfyk
uczennica klasy IV TH
za pracę w chórze szkolnym 
Vladyslava Sichovej
uczennica klasy IV TH
za pracę w chórze szkolnym 
Emilia Wilk
uczennica klasy IV TH
za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie 
Oliwia Purcha
uczennica klasy IV TH
za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
Dawid Piłat
uczeń klasy IV TH
za zaangażowanie w życie klasy i szkoły oraz udział w zawodach sportowych 
Grzegorz Stola
uczeń klasy IV TH
za wzorowe zachowanie oraz twórczy wkład w życie klasy i szkoły oraz reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych 
Piotr Szast
uczeń klasy IV TH
za wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Kamil Górniak
uczeń klasy IV TO
za dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie, obowiązkowość, życzliwość i zaangażowanie w pomoc innym. Tegoroczny stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz programu Lubelska Kuźnia Talentów
Mateusz Białkowski
uczeń klasy IV TO
za zaangażowanie w życie klasy i szkoły, udział w targach edukacyjnych oraz w warsztatach dla gimnazjalistów
Marcin Mróz
uczeń klasy IV TO
za godne reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym oraz aktywną pracę na rzecz klasy i szkoły
Weronika Niezgoda
uczennica klasy IV TO
za pomoc w wykonywaniu wystaw okolicznościowych, coroczne zaangażowanie w targi edukacyjne, warsztaty dla gimnazjalistów oraz wysoką kulturę osobistą
Ilonya Jezierska
uczennica klasy IV TO
za pomoc w wykonywaniu wystaw okolicznościowych, coroczne zaangażowanie w targi edukacyjne, warsztaty dla gimnazjalistów oraz wysoką kulturę osobistą

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !

 

 

Autorką zdięć i informacji jest pani Bożena Zielińska
 

 
 
Strona wyświetlona 459 razy
 
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim