Powrót do poprzedniej strony

Strona startowa

 

 
 
 
 
Powiadom znajomego
 
 
 
 
5 kwietnia 2019: Szkolenie "Rozwój Kompetencji Cyfrowych"
 
W dniu 5 kwietnia 2019r w naszej szkole realizowane było bardzo ciekawe szkolenie "Rozwój Kompetencji Cyfrowych". Ten międzynarodowy program, organizowany jest w całej Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej, m.in. w Hiszpanii, Włoszech i Francji. Program realizowany jest pod patronatem honorowy Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
 
Tematyka szkolenie obejmowała wiele zagadnień z obszaru cyberbezpieczeństwa, marketingu społecznościowego, pracy w social mediach, a także sztucznej inteligencji oraz możliwości wdrożenia się w różnorodne metody projektowe przydatne na przyszłym rynku pracy. Zajęcia odbywały się w trzech blokach tematycznych. W przerwach między blokami był czas na poczęstunek.
 
W naszej szkole, w warsztatach udział wzięło blisko 120 uczniów z wszystkich klas II i III Technikum. Wszyscy uczestnicy otrzymali międzynarodowy certyfikat sygnowany marką Facebook.
 
Po szkoleniu uczniowie w samych superlatywach wypowiadali się zarówno o jego merytorycznych walorach, jak i fantastycznej atmosferze stworzonej przez prowadzących warsztaty, którymi byli pracownicy Fundacji Sempre a Frente oraz Przestrzeni from facebook.
 
 
Autorką informacji i zdjęć jest organizator szkolenia- pani Joanna Pomorska-Batyra, pedagog szkolny
 
 
 
 
 
 

 
 
Strona wyświetlona 274 razy
 
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim