Powrót do poprzedniej strony

Strona startowa

 

 
 
 
 
Powiadom znajomego
 
 
 
 
27 lutego 2019: X Targi Edukacyjne
 
W hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Konarskiego na stoiskach prezentowały się licea, technika i szkoły zawodowe z Opola Lubelskiego, Chodla, Karczmisk, Poniatowej i Józefowa nad Wisłą. Ofertę edukacyjną szkół poznawali uczniowie trzecich klas gimnazjum i klas ósmych.
 
Każda ze szkół przygotowała stoiska promocyjne, ulotki z ofertą edukacyjną, ekspozycje oraz tablice informacyjne. Zwiedzający mogli min. obserwować proces murowania filaru z cegieł prezentowany przez uczniów ZS w Chodlu, spróbować wyrobów cukierniczych przygotowanych przez uczniów Branżowej Szkoły I stopnia w Karczmiskach jak również obserwować pracę drukarki 3D, skonstruowanej przez uczniów Zespołu Szkół w Poniatowej. Przy stanowisku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opolu Lubelskim każdy chętny mógł min. wykonać test zainteresowań i predyspozycji zawodowych.
 
Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim zaprezentowała swoje umiejętności w zaaranżowane recepcji hotelowej czy też salonie fryzjerskim.
 
Swoje stanowisko na targach zaprezentowało również Liceum Ogólnokształcące z Józefowa nad Wisłą oraz Liceum Ogólnokształcące w Opolu Lubelskim. Każdy z uczniów miał możliwość wcześniejszego zapoznania się z ofertą placówek oświatowych działających na terenie Powiatu Opolskiego zawartą w specjalnym wydaniu Opolskiej Gazety Powiatowej.
 
 
 
 

 
 
Strona wyświetlona 1967 razy
 
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim