Powrót do poprzedniej strony

Strona startowa

 

 
 
 
 
Powiadom znajomego
 
 
 
 
9 października 2018: Hotelarze z wizytą w Hampton by Hilton
 
W dniu 9 października 2018 r. odbyła się wycieczka przedmiotowa do Hotelu Hampton by Hilton w Lublinie. W wycieczce uczestniczyli uczniowie klasy 2 TH wraz z opiekunami: Panią Agnieszką Mazurek i Izabelą Resztak.
 
Celem wycieczki było praktyczne zapoznanie uczniów z: układem funkcjonalnym pomieszczeń w hotelach, zadaniami recepcji właściwej, zakresem usług świadczonych przez hotel, organizacją obsługi gości.Po Hotelu oprowadzała nas Pani Agata Stasiak- Specjalista ds. Pracowniczych/HR Specialist, która z wielką pasją opowiadała o pracy hotelarza.
 
Podczas zwiedzania uczniowie mieli możliwość poznania organizacji pracy hotelu, zapoznania się z wyposażeniem pokoi, w tym apartamentu i pokoju dla osób niepełnosprawnych, układem funkcjonalnym i wystrojem jednostek mieszkalnych. Poznaliśmy ofertę usług dodatkowych proponowanych przez hotel. Młodzież mogła również zobaczyć: restauracje, sale konferencyjną, salę biznesu a także sale fitness. Uczniowie zapoznali się z organizacją pracy, procedurami obsługi gości w hotelu międzynarodowej sieci. Wycieczka edukacyjna była znakomitym połączeniem wiedzy teoretycznej i praktycznej.
 
Pełni nowych wiadomości, pozytywnego nastawienia do pracy w zawodzie hotelarza i z nowymi doświadczeniami wróciliśmy do szkoły. Zdobyta wiedza na pewno zaprocentuje w przyszłości.
 
 
Autorkami zdjęć i informacji są panie Agnieszka Mazurek i Izabela Resztak
 
 
 
 
 
 

 
 
Strona wyświetlona 3927 razy
 
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim