Powrót do poprzedniej strony

Strona startowa

 

 
 
 
 
Powiadom znajomego
 
 
 
 
27 kwietnia 2018: pożegnanie abiturientów
 
27 kwietnia 2018 roku zebraliśmy się w auli naszej Szkoły, aby wyrazić wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom administracyjnym szkoły, i pożegnać kolegów, z którymi przez cztery lata spotykaliśmy się na szkolnych korytarzach.
 
Uroczystość uświetnili swą obecnością: Pan Paweł Grabek członek zarządu powiatu opolskiego oraz przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców. Pani Dyrektor i Goście życzyli absolwentom pomyślności i odwagi w zmienianiu siebie, świata i w dążeniu do wyznaczonych celów.
 
Mamy nadzieję, że atmosfera radości i serdeczności nieco złagodziła przedegzaminacyjny stres i że już za kilka dni wszyscy absolwenci bez problemu poradzą sobie z jednym z ważniejszych wyzwań życiowych.
 
 

Z nieukrywaną przyjemnością i satysfakcją informujemy, że bardzo wielu naszych uczniów ukończyło szkolną edukację z wyróżnieniem.   Kliknij, aby zobaczyć listę nagrodzonych...

Rada Pedagogiczna postanowiła przyznać nagrody książkowe dla: ...
Joanna Krzyżanowska IV TA za wzorowe zachowanie, zaangażowanie w życie klasy i szkoły, pracę w Szkolnym Klubie Wolontariusza i zespole wokalno - muzycznym
Aneta Stefaniak IV TA za  dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie wzorowe zachowanie
Konrad Jurak IV TA za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu szkoły, powiatu i rejonu
Dagmara Wójcik IV TB za  bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Monika Banasik IV TB za  bardzo dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Klaudia Baranowska IV TB za  bardzo dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Diana Kwiatkowska IV TB za  bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, pracę w Szkolnym Klubie Wolontariusza oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Andżelika Łata IV TB za  bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Sylwia Piasecka IV TB za  bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, pracę w Szkolnym Klubie Wolontariusza oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Iwona Marek IV TB za dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie, pracę w Szkolnym Klubie Wolontariusza oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Krystian Wawrzonek IV TB za wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Daniel Skotnicki IV TB za bardzo dobre zachowanie, oraz twórczy wkład w życie klasy i szkoły
Mateusz Górski IV TB za działalność w Szkolnym Klubie Wolontariusza
Bartłomiej Czopek IV TB za dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie, oraz działalność w Szkolnym Klubie Wolontariusza
Wiktoria Ostrach IV TB za działalność w zespole wokalno- muzycznym oraz twórczy wkład w życie klasy i szkoły
Mateusz Bojar IV TC za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły
Katarzyna Mruk IV TC za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy
Agata Szmit IV TC za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy
Olga Matyjasik IV TC za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy
Karolina Sułek IV TC za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy
Wojciech Solis IV TC za  wzorowe zachowanie oraz twórczy wkład w życie klasy  i szkoły
Marcelina Kuchta IV TC za wzorowe zachowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce
Piotr Jakóbowski IV TC za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu szkoły, powiatu i rejonu

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !

 

 

 

 
 
Strona wyświetlona 453 razy
 
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim