Powrót do poprzedniej strony

Strona startowa

 

 
 
 
 
Powiadom znajomego
 
 
 
 
21 marca 2018: I Dzień Wiosny
 
W środę, 21 marca 2018r., zgodnie z tradycją, przywitaliśmy Wiosnę. Zamiast typowych zajęć lekcyjnych, odbyły się spotkania z wychowawcami, podczas których uczniowie przygotowywali się do rywalizacji międzyoddziałowej.
 
Każda klasa miała za zadanie:
● wykonanie ekomarzanny z wykorzystaniem materiałów naturalnych lub do recyklingu,
● przygotowanie oryginalnej stylizacji i hasła reklamowego klasy,
● wykonanie utworu o wiośnie - karaoke.
 
W przerwach między prezentacjami klas rozgrywał się teleturniej: "Co w szkole piszczy, czyli wiedza mniej/więcej użyteczna, bez której nie da się przeżyć na Kolejowej". W turnieju udział brały 5-osobowe drużyny: przedstawiciele uczniów ( po jednym reprezentancie z każdej szkoły/zawodu) i nauczycieli różnych specjalizacji.
 
Zadania dotyczyły szeroko pojętej "wiedzy" na temat funkcjonowania naszej szkoły. Najwięcej emocji przyniosła ostatnia konkurencja, sztafeta - "Kiedy budzik nie zadzwoni… poranne zmagania". Zarówno w tym zadaniu, jak i całym teleturnieju zwyciężyli uczniowie. "W nagrodę" drużyna nauczycieli otrzymała certyfikat na wyłączność przygotowania imprezy z okazji Dnia Dziecka.
 
W rywalizacji międzyklasowej najwięcej punktów otrzymała klasa IIITF, silnie wspierana przez nową wychowawczynię Panią Anię Adamczyk i księdza Rafała Wójcika :. W nagrodę otrzymali bilet na "Wagary na legalu", czyli klasową imprezę integracyjną.
 
Należy zaznaczyć, że Wszyscy, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele stanęli na wysokości zadnia, a frekwencja była zaskakująca ! Mimo zimowej aury atmosfera była bardzo gorąca i Wszystkim dopisywał radosny nastrój!
 
 
 
Autorką informacji i zdjęć jest pani Joanna Pomorska-Batyra /pedagog szkolny/

 
 
Strona wyświetlona 1792 razy
 
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim