Powrót do poprzedniej strony

Strona startowa

 

 
 
 
 
Powiadom znajomego
 
 
 
 
20 paździrnika 2017: II edycja Targów Turystycznych World Travel Show
 
W dniu 20 października uczniowie klas technikum hotelarstwa uczestniczyli w II edycji Targów Turystycznych World Travel Show, które odbyły się w Nadarzynie koło Warszawy.
 
46 uczniów z naszej szkoły, kształcącej się w zawodzie technik hotelarstwa pod opieką: p. Anny Bury, p. Moniki Dajos, p. Bożeny Kuzioły - Gazdy oraz p. Bożeny Sajnóg udało się 20 października 2017 roku na II Edycję targów World Travel Show w Nadarzynie koło Warszawy.
 
Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z głównych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Krajem partnerskim tegorocznej edycji był Meksyk.
 
Podczas tego niezwykłego wydarzenia, uczniowie mieli możliwość zapoznać się z ofertą turystyczną różnych krajów i regionów całego świata, uczestniczyć w spotkaniach ze znanym podróżnikiem - Wojciechem Cejrowskim
 
Na zwiedzających czekały niezwykłe atrakcje, konkursy, degustacje, ciekawe w formie, jak i w treści materiały informacyjne i pamiątki od wystawców. Można było zrobić sobie zdjęcie z Kurtem Schellerem, obejrzeć kajak, na którym Aleksander Doba opłynął świat i popróbować przysmaków z wielu egzotycznych krajów. W jednej z hal można było zobaczyć nowoczesne campery, a w innej jachty, motorówki i sprzęt do pływania.
 
Wiele atrakcji sprawiało, że każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Nie wszystko da się opowiedzieć, więc zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
 
 
 
 
 
 

 
 
Strona wyświetlona 3055 razy
 
© Robert Rusek dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim